Almanya'ya Mobilya Gönderme

Almanya’ya Mobilya Gönderme konulu bu içeriğimiz de özellikle gurbetçilerimizin sorularını yanıtlamaya ve Yurtdışına mobilya gönderme konusunda hizmetlerimizden bahsetmeye çalışacağız.

Türkiye’den Almanya’ya Mobilya Gönderme

Günümüz dünyasında gelişen ve değişen şartlar teknolojik gelişmelerle hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Zaman ve mekan kavramlarındaki bu değişim ve gelişim lojistik sektöründe de kendisini hissettirmektedir. Bu gelişmeler özellikle sektörümüzde zamanı kısaltmakta ve hizmeti siz değerli müşterilerin ayağına getirmektedir.

         Yukarıda da açıkladığımız gibi bu imkanlar sayesinde özellikle gurbetçilerimizin yoğun olarak yaşadığı Almanya lojistik ağımızda önemli merkezlerimizdendir. Firmamız yoğun bir Türk nüfusuna sahip Almanya ya önemli boyutta lojistik operasyonu sunmaktadır.

         Bu gelişmeler ışığında Türkiye’den Almanya’ya Mobilya Gönderme konulu bu içeriğimizi oluşturma gereği hissettik. Gurbetçilerimizin yoğun yaşadığı; Düsseldorf, Köln, Frankfurt, Stuttgart, Hamburg, Berlin, Münih, ve Westfalen gibi şehirlere ciddi anlamda mobilya sevkiyat talebi oluşmaktadır. Özellikle Almanya’dan Türkiye’ye yaz aylarında tatil amaçlı gelen gurbetçilerimiz Türkiye’deki mobilya firmalarına sipariş vermekte ve tatil dönüşlerinde de bu mobilyaların sevkiyatlarını bizden talep etmektedirler.

Almanya'ya Mobilya Gönderme

Almanya’ya Mobilya Gönderme Nasıl Yapılır?

Almanya’ya Mobilya Gönderme işlemi için iste online olarak isterseniz de Türkiye’de bir mobilya mağazasından beğendiğiniz ürünleri satın alın. Birçok köklü mobilya firmasıyla anlaşmalı olan firmamız sizlere en ekonomik ve sağlıklı lojistik hizmetini sunmaktadır.

         Burada yapmanız gereken işlem adımlarından bahsetmek gerekirse eğer şunları söylemek mümkündür;

 • Firmamız Türkiye’nin her noktasından sipariş ettiğiniz mobilyalarınızı teslim alıp Darıca/Kocaeli transfer depomuza getirmektedir.
 • Burada mobilya siparişi verdiğiniz firma iç nakliye hizmeti sağlıyorsa eğer bu Türkiye’den Almanya’ya Mobilya gönderme maliyetinizi düşürecektir.
 • Transfer depomuzda numaralandırma ve ek paketleme hizmetlerimiz tamamlandıktan sonra mobilyalarınızı ilk sevkiyatta gerek Express panelvan araçlarımızla gerekse de parsiyel tırımızın programına dahil ederek Almanya’da kapınıza teslim hizmeti sunmaktayız.

Almanya’ya Mobilya gönderme konusunda sizin yapmanız gereken tek şey sipariş vermek ve bizimle iletişime geçmektir.

Almanya'ya Mobilya Gönderme

Almanya’ya Mobilya Gönderme Ücretleri Ne Kadar?

Türkiye’den Almanya’ya Mobilya Gönderme ücretleri mobilyalarınızın miktarı alınacağı adres ve Almanya’da indirileceği adrese göre değişmektedir. Özellikle ülkemizde dünyaca nam salmış ve kalitesi ile kendisini kanıtlamış bazı mobilya markaları Avrupa’dan ciddi talep görmektedir. Gurbetçilerimizin yoğun yaşadığı Almanya da bu konuda en önde gelen ülke konumundadır.

Türkiye’den Almanya’ya mobilya göndermenin en ekonomik yolu karayolu nakliyesi ile göndermektir. Burada da devreye Minivan veya tır gibi araçlar girmektedir. Minivan olarak tabir ettiğimiz ve 17 metreküp hacim 1250 kg ağırlık kapasiteli araçlar Almanya’ya mobilya göndermenin en hızlı yoludur. Tır ile taşımaya göre daha maliyetli olsa da taşıma konforu ve hız açsından daha verimlidir.

Firmamız Almanya özelinde sizlere mobilya taşıması için paket fiyat vermektedir. Vermiş olduğu fiyat paketine nakliye, paketleme, işçilik ve gümrük beyanname ücreti dahildir.  Sıfır faturalı mobilyalarınızın fatura tutarı üzerinden ülkelerin uygulamış olduğu vergi fiyatımıza dahil değildir.

Almanya’ya göndereceğiniz eşyalarınızın kaç metreküp hacim kapladığını web sitemizde bulunan Hacim Hesaplama aracını kullanarak öğrenebilirsiniz.

10 metreküp eşya hacmine kadar mobilya fiyat tarifemiz aşağıdaki gibidir;

 • İstanbul-Düsseldorf     2500 km –1350 Euro
 • İstanbul –Köln              2464km –1300 Euro
 • İstanbul –Frankfurt      2283km—1250 Euro
 • İstanbul –Stuttgart       2122km—1200 Euro
 • İstanbul –Hamburg      2558km–1400 Euro
 • İstanbul –Berlin            2193km—1200Euro
 • İstanbul –Münih           1887km—1100 Euro
 • Daha detaylı fiyat bilgisi için lütfen bizi arayın ve size özel teklifimizi öğrenin..

Türkiye’den Almanya’ya Ev Eşyası Taşıma’ konulu yazımızı inceleyebilir zati eşya taşımacılığı hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Almanya’ya Mobilya Gönderme İşlemi Nasıl Yapılır?

Profesyonel nakliyat ekibi ve teknolojik araçlar ile UTR Lojistik farkı ile yapılır.

Almanya’ya Mobilya Gönderme İşlemi Kaç Gün Sürer?

Türkiye’den Almanya’ya Mobilya Gönderimi yaklaşık olarak 12 gün sürer.

Almanya’ya Mobilya Gönderme İşlemi İçin Neler Yapmalısınız?

Türkiye’den Almanya’ya mobilya göndermek için UTR Lojistik ile irtibata geçmeniz yeterlidir.

Şube: 

 +90 (501) 378 39 08
 +90 (850) 242 39 08
 +90 (216) 423 07 11

 info@utrnakliyat.com

Adres : Güzelyalı Mah. İstiklal Cd. No: 52  Pendik / İstanbul, Türkiye

Merkez: 

 +90 (501) 378 39 08
 +90 (850) 242 39 08
 +90 (262) 653 22 84

 info@utrnakliyat.com

Adres : Osmangazi Mah. Atatürk Blv. No: 32/1  Darıca / Kocaeli, Türkiye

Almanya Depo: 

Depo Adres : Dieselstraße 17, 90765 Fürth, Almanya

WhatsApp Whatsapp Destek Hattı
Call Now ButtonHemen Arayın