Taşınma sırasında eşyaların dikkatli bir şekilde taşınması eşyaların zarar görmemesi bir nakliyat firması için birinci öncelik olmalıdır. Eşyalarınızı kendi eşyasıymış gibi benimseyen UTR lojistik yeni hiç kullanılmamış ambalaj malzemelerini kullanarak dikkatli bir şekilde eşyalarınız nakletmektedir. Bu sebeple de insanların taşımacılık ihtiyaçlarında ilk tercihi Utr lojistik yana olmaktadır. Çünkü firma size gereken garantiyi sunarak tüm eşyalarınızı taşıma işlemleri sırasında sigortalamaktadır. Böylelikle eşyalarınıza herhangi bir şey olması durumunda hasar tazmini isteminde bulunabilmeniz mümkündür.

Hem eski eşyalarınızın hem de yeni eşyalarınızın özenli bir şekilde taşınması konusunda gereken desteği vermektedir.

UZMAN KADRO :
Uzman kadromuzla; Eşyalarınızın sizin için ne kadar değerli olduğunu bilerek, Eşya Kolileme, Eşya Paketleme, Eşya Nakliyesi ve Depo Görevi hizmetleri vermekteyiz.

GÜVENLİ NAKLİYE :
Eşyalarınız sigortalı olarak güvenle Nakliye ediyoruz. Konu hakkında detaylı bilgi için lütfen müşteri temsilcilerimizle iletişime geçiniz. Firmamıza gösterdiğiniz ilgi ve güven için teşekkür ederiz.

NAKLİYE ARAÇLARIMIZ :
Güvenli Depolama, depolama ve nakliyat sektöründe 1990’den beri hizmet vermektedir. Dev Araç Filomuzla Emrinizdeyiz. Güvenin Adı Güvenli Depolama ve Nakliye Hizmetleri.

EŞYA DEPOLARIMIZ :
Depolarımızın tamamı afetlere karşı en doğru yerlerde konumlanmıştır. Tamamen Sigorta Kapsamında saklanacak olan eşyalarınızı çekinmeden, güvenle bize emanet edebilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Arayın
WhatsApp Whatsapp Destek Hattı