Türkiye’den Almanya’ya Ev Taşıma

Bugün Türkiye’den Almanya’ya Ev Taşıma konusunda bilmeniz gereken bilgileri aktarmaya çalışacağız. Ayrıca Almanya Türkiye Nakliyat işlemlerinde ortalama maliyet konularına da değinmeye çalışacağız. Şimdiden iyi okumalar dileriz.

Türkiye’den Almanya’ya Ev Taşıma Basamakları Nelerdir?

Türkiye’den Almanya’ya Ev Taşıma basamaklarını takip ederken bilmemiz gereken önemli noktalar vardır. Yurt dışına eşya taşıma prosedürleri kanunlar çerçevesinde düzenlenmiş olup uyulmadığı takdirde mağduriyetlere sebep olmaktadır. Almanya’ya Ev Taşıma konusunda önemli hususları sıralamak gerekirse eğer şunları söylemek mümkündür;

  • Eşyalarınız profesyonel olarak paketlenmeli,
  • Bozulma ihtimali gıda maddeleri ve sıvı ürünler taşıma listesinden kesinlikle çıkarılmalı,
  • Paketleme hizmeti esnasında eşyalar numaralandırılmalı ve eşya listesi oluşturulmalı,
  • Kanun hükümlerince taşınması yasak olan veya faturalı sıfır ürünler kesinlikle taşınmamalı,
  • Eşyanın nakledileceği ülke konsolosluklarından gerekli evrakların alınması ve tarafımızca işlemlerinizi yürütebilmek için vekaletname verilmesi.

 

Türkiye’den Almanya’ya Ev Taşıma Çözümleri

 

Türkiye’den Almanya’ya ev taşıma prosedürleri hakkında bu başlığımız altında size bilmeniz gereken önemli yani hayati konulardan bahsedeceğiz.

Öncelikle uluslararası evden eve nakliyat ile Türkiye içinde taşınmak birbirinden farklı iş alanlarıdır. Türkiye’de şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık yaptığınız zaman herhangi bir evrak veya takip etmeniz gereken prosedür zorunluluğunuz yoktur. Fakat uluslararası evden eve nakliyat bir dizi işlem prosedür gerektirmekte. Türkiye’den Almanya’ya ev taşıma prosedürleri bu noktada devreye girmektedir. Öncelikle Almanya’ya taşınacaksanız eğer konsolosluktan gerekli evrak ve başvuru işlemlerinizi halletmelisiniz. Türkiye’den Almanya’ya veya Almanya’dan Türkiye’ye taşıyacağınız eşyalarınız liste halinde net olmalı.  Taşımak istediğiniz ev eşyalarımız yasal mevzuata uygun Karayolları ile taşınabilecek nitelikte olmalıdır.  Almanya’ya eşya taşıma konusunda kolaylıklardan birisi zati eşya taşımacılığında herhangi bir vergi ve benzeri ücret ödemek zorunda değilsiniz.  Burada Anmeldung denilen başvuru ile zati eşyalarınızı taşındığınız da vergi ödemek zorunda kalmayacaksınız. 

Almanya Zati Eşya Taşıma

Türkiye'den Almanya'ya Ev Taşıma

Almanya zati eşya taşıma alanında 1990 yılından beri hizmet veren firmamız bu konuda sizlere ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlamaktadır.  

Öncelikle zati eşya ne demek bu konuya değinecek olursak eğer şunları söylemek mümkün;  Kullanılmış, kişisel ev eşyası denilebilir. Ülkeler arasında eşya taşımacılığı yapmak istediğiniz zaman faturalı, ticareti yapılan ürünleri taşımak kesinlikle vergilere tabidir. Bu noktada her ülkenin prosedürleri farklı olmakta  ve bu ürünler için belirli oranlarda ücretler ödemek durumunda kalacaksınız. 

Fakat Almanya zati eşya taşıma noktasında taşıyacağınız eşyalarınız kişisel ev eşyalarınız olduğu için bunu belgele dediğiniz sürece vergi ödemek durumunda kalmazsınız.  Firmamız bu noktada profesyonel anlamda sürecin başından sonuna kadar sizlere gerekli bilgileri verecek olup yönlendirmelerde bulunacaktır. 

Türkiye’den Almanya’ya Ev Taşıma Firmaları

 

Türkiye’den Almanya’ya Ev Taşıma Firmaları arasında 1990 yılından beri profesyonel uluslararası eşya taşıma hizmeti veren UTR Lojistik olarak sizlere profesyonel taşınma hakkında danışmanlık hizmeti vermekteyiz. 

Son yıllarda özellikle dünyada ve ülkemizde de hissedilen ekonomik sosyal şartlar gereği Almanya’ya ev taşıma noktasında hizmet almak isteyen insan sayısı artmıştır.  Doğal olarak sektörde böyle bir talep sonucu ciddi bir pazar oluşmuştur.  sadece Almanya’ya ev taşıma  hizmeti değil genel olarak Avrupa Birliği ülkelerinin çoğuna rağbet bulunmaktadır. 

Türkiye’den Almanya’ya ev taşıma firmaları arasında uzun yıllardır hizmet vermekte olan UTR Lojistik  Türkiye’den Almanya’ya ev taşıma  ve yine Almanya’dan Türkiye’ye ev taşıma hizmet ağını geliştirmiştir.  Firmamız kurumsal anlamda uluslararası evden eve nakliyat hizmeti vermekte olup Almanya ev taşıma firmaları arasında en kurumsal ve kaliteli hizmeti size sunmaktadır.  Eğer siz de Türkiye’den Almanya’ya  ev taşıma hizmeti veya Türkiye’den Almanya’ya Mobilya taşıma hizmeti almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir ücretsiz danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Ayrıca Almanya’ya Eşya Taşıma Fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Almanya’ya Eşya Gönderme İçin Neler Yapmalısınız?

Türkiye'den Almanya'ya Ev Taşıma

 

Almanya’ya eşya gönderme sürecine taşımak İstediğiniz eşyalarınızın bir listesini yaparak başlayabilirsiniz.  

Burada yasal olarak yukarıda belirttiğimiz taşınması kanunlarca mümkün olan eşyalarınızı belirleyip bu eşyalarınızın kabataslak fiyatını hesaplatmanız mümkündür. 

2. Adım olarak firmamızın ücretsiz ekspertiz hizmetinden faydalanarak müşteri temsilcimiz tarafından detaylı bilgileri alabilirsiniz.  Ekspertiz görevlimiz tarafından eşyalarınız eviniz de incelenecek sizlere önemli olan bilgiler verilecektir. 

Almanya’ya taşıyacağınız eşyaların fiyatları konusunda sizlere  ortalama bir fiyat verilecektir.  Ayrıca taşınma sürecinde yasal olarak gerekli olan belgelerin listesi de verilecek olup bu listede istenilen belgeleri hazırlamanız gerekecektir.

 

Almanya Evden Eve Nakliyat

 

Almanya evden eve nakliyat hizmeti  ile belirlediğiniz ev eşyalarınız kapınızdan alınıp Almanya’daki yeni adresinize teslim edilecektir.  Türkiye’den Almanya’ya ev taşıma hizmetimizde mobilyalarınızın sökülüp yeni evinizde kurulması dahil bütün eşyalarınız kapınıza teslim edilmekte.  Almanya’ya eşya gönderme süreci hakkında yukarıda sıraladığımız aşamalar az çok süreci gözünüzde canlandıracaktır.  gerekli yasal izinler ve tarafımıza verilecek olan vekaletname ile sizin adınıza yürüteceğimiz süreç sayesinde eşyalarınız  yeni ikamet adresiniz de size teslim edilecektir.  Almanya evden eve nakliyat hizmetimiz ortalama  72 saat içinde tamamlanmak da olup bu süre daha kısa da sürebilmektedir. 

Türkiye’den Almanya’ya ev taşıma süreci hakkında şimdilik bu kadar anlatacaklarımız bu kadar Siz de evinizi Türkiye’yi satın alabilirsiniz.

 

Türkiye’den Almanya’ya Ev Taşıma Ücretleri :

 

2021 2022 Almanya Ev Taşıma Kodları  Almanya Ev Taşıma Fiyat Aralığı
5-10 M3 Ev Taşıma Kodları 1.250 € 1.550 € 
15-20 M3 Ev Taşıma Kodları 1.500 € 2.250€
25-30 M3 Ev Taşıma Kodları 2.500 € 3.500 €
2 Ay Ücretsiz Depolama Desteği    

 

 

 

Merkez: 

 +90 (501) 378 39 08

 +90 (262) 653 22 84

 info@utrnakliyat.com

Adres :  Osmangazi Mah. Atatürk Bulv. No: 325 Darıca /  Kocaeli, Türkiye

WhatsApp Whatsapp Destek Hattı
Call Now ButtonHemen Arayın