Türkiye'den Avrupa'ya Eşya Nakliyesi

UTR Uluslararası nakliyat ile gönül rahatlığıyla ev eşyalarınızı Türkiye’nin herhangi bir noktasından Avrupa’nın herhangi bir noktasına sorunsuz taşıyabilirsiniz. UTR uluslararası nakliyat yılların verdiği hizmet tecrübesi ve Avrupa’daki  geniş hizmet ağıyla sorunsuz bir taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Türkiye’den Avrupa’ya eşya nakliyesi konusunda fark yaratan UTR uluslar arası nakliyat zati eşya taşımacılığı konusunda gerekli bütün serbest dolaşım belgelerine sahiptir.  C3 Yetki belgesi ve Uluslar arası dolaşım belgesi olan CEMT belgesiyle Uluslararası Evden Eve taşıma hizmetini en iyi standartlarda sunmaktadır.

Avrupa’ya Eşya Nakliyesi

UTR Uluslararası Evden Eve Nakliyat Avrupa’ya eşya nakliyesi yanında denize kıyısı olan dahil karayoluyla da ulaşılabilecek bütün dünya ülkelerine taşımacılık hizmeti vermektedir. Uluslararası zati eşya taşımacılığımızda m3 usulüyle ve taşınılacak mesafeyle fiyat belirlenmektedir.  Türkiye’den Avrupa’ya eşya nakliyesi konusunda lider firma olan firmamız ücretsiz ekspertiz hizmeti, depolama, güvenli paketleme, gümrükleme vb. hizmetler sunmaktadır.  Taşınma gününüzden önce ücretsiz ekspertiz hizmetimiz tarafından taşınacak olan eşyalarınızın keşfi yapılıp tutanak altına alınarak gerekli paketleme operasyonu oluşturulur. Bu plan çerçevesinde bütün eşyalar tek tek paketlenerek profesyonel ekibimiz tarafından araçlara yüklenir.

Firmamız başta Almanya, Fransa, Avusturya, Belçika, Yunanistan ve Hollanda olmak üzere Türkiye’den bütün Avrupa birliğine dahil ülkelere uzman kadrosu ve profesyonel hizmet kalitesiyle taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Ayrıca firmamız Türkiye de Uluslar arası zati eşya taşımacılığının sorunsuz ve pratik olarak yapılmakta olduğu nadir adreslerdendir.  Firmamız Avrupa’ya taşımacılık hizmetini kara, hava, deniz ve demir yolu gibi dört farklı seçenekte sunabilmektedir.  Bunun yanında tüm  Asya ve Ortadoğu (İran

, Irak, Mısır, Azerbaycan, Gürcistan, Türkmenistan, Kazakistan, Rusya, Özbekistan) ülkelerine de aynı hizmet kalitesinde taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Firmamız 7/24 iletişim hattıyla Avrupa’ya eşya taşımacılığı hizmetini sunarken sürekli sizinle iletişim halinde olup istediğiniz an eşyanızın durumunu, konumunu size bildirmektedir. Eşyalarınızı taşıdığınız her an muhatap bulabileceğiniz ender noktalardan olan firmamız bu işi büyük bir hizmet sevdasıyla ayağınıza getirmektedir. Ayrıca zati eşya taşımacılığında eşya sigortası ve taşıma sigortalı hizmet veren ender firmalardan olan UTR Uluslararası nakliyat size bir telefon kadar uzaktır. Tercihinizi bizden yana kullanmanız dileğiyle..Avrupa'ya Eşya Nakliyesi

WhatsApp Whatsapp Destek Hattı
Call Now ButtonHemen Arayın