Gelişen ve değişen günümüz dünyasında artık hiç bir şey zor değil. Türkiye ve dünya arasında köprü görevi gören UTR Lojistik ile Türkiye’den Fransa’ya taşınmak hiç zor değil. İşte bu yazımızda Fransa’ya ev taşıma sürecini dilimiz döndüğünce UTR ailesi olarak anlatmaya çalışacağız.

Fransa’ya Ev Eşyası Taşımak

Öncelikle bir dizi izin işlemi ardından çok rahat Fransa dahil dünyanın pek çok ülkesine evinizi UTR Uluslararası Evden Eve Nakliyat ile taşıyabilirsiniz. Uluslararası nakliye sürecinde birinci adım taşınacak olan kişinin eşyalarını taşıyacağı ülkenin konsolosluğundan gerekli izinleri çıkarttırması. Ardından bizim profesyonel ekspertiz ekibimiz devreye girip diğer adımlar için sizi yönlendirecektir.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Süreci

Türkiye Fransa zati eşya taşıma sürecinde gerekli evraklar ve gümrük ücretiyle evraklarının hazırlanması sürecinin ardından bizim ekibimiz devreye giriyor. Yurt dışına eşya taşıma sürecinin ilk adımlarından olan evrakların tamamlanması sürecinin ardından paketleme süreci gelmektedir. Burada yine sadece UTR Uluslararası Evden Eve nakliyatın kullandığı dış basınca dayanıklı olan kolilerle eşyalarınız özenle paketlenip yine havalı naylonların kullanıldığı bir teknikle bu kutuların içine yerleştirilmektedir.  Türkiye’den ev taşıma sürecinin diğer bir ayağı da ev eşyalarının araçlara yüklenip gidecek olduğu ülkeye doğru yola çıkması.

Fransa’ya Taşınan Eşyaların İndirilmesi ve Kurulumu

Uluslararası evden eve taşımacılık firmaları arasındaki en büyük farkın ortaya çıktığı süreçlerden olan eşyaların gideceği ülkeye zamanında ve eksiksiz ulaşması ve o eşyaların sorunsuz indirilip kurulmasıdır. Sizde takdir edersiniz ki amatör firmaların bu aşamaları sorusuz tamamlaması imkansızdır. İşte bu noktada yine UTR lojistik grubu aldığı eşyalarınızı yine dünyanın neresi olursa olsun eksiksiz getirip ve yine o eşyaların montajını sorunsuz yapmasıyla nam salmış bir firmadır.  Fransa’ya taşıdığımız evinizi yine aynı özen ve profesyonellikle indirip söktüğümüz mobilyalarınızı kurup size listesiyle sayımını yapıp teslim ediyoruz.

Bu yazımızda genel olarak size Türkiye Fransa ev eşyası taşıma süreci, uluslararası evden eve nakliyat sürecinde yapılması gereken aşamalardan bahsettik. Umarım UTR Uluslararası Evden Eve Nakliyat olarak faydalı olabilmişizdir.

 

Süreçle ilgili daha detaylı bilgi için bizi aramayı unutmayın..

Call Now ButtonHemen Arayın
WhatsApp Whatsapp Destek Hattı