Türkiye’den Kıbrıs’a ev eşyası taşımak işinde uzman olan firmamız, referansalarıyla neden tercih edildiğini ortaya koymuştur ve koymaya devem edecektir. Bunun bir çok nedeni olduğunu belirtmek isteriz.

Kıbrısa evinizi taşımak istiyorsanız eniyi tercih UTR Lojistik her konuda sizin yanınızdadır. Tşınma sürecinin başından sonuna kadar bilgi ve birikimizizi sonuna kadar sizinle paylaşan utr lojistik bir telefon uzaklığındandır.

Ev taşıma işinden daha fazla profesyonellik ve özellik isteyen yurt dışına taşınmak sistemli bir iş akışı gerektirir. Ayrıca yurt dışına eşyaların taşınması için nakliye firmasının da gerekli izinleri almış olması şarttır. Bu bağlamda uluslararası ev taşıma ve yerleştirme süreci, doğru bir şekilde planlanmalı, uygulanmalıdır. Özellikleri bakımından titiz bir çalışma isteyen bu taşınma, paketlenmeden, evrak işlemlerine kadar takibi gerektirir. Alanında uzman olan UTR Lojistik Grubu ile sorunsuz bir şekilde sonuca kısa sürede sizler de ulaşabilirsiniz. Her bakımdan en doğru ve en iyi sonuçları elde edebileceğinize de emin olabilirsiniz.

aynı şekilde kıbrıstan türkiyeye geri dönmek isteyen bütün vatandaşlarımızın eşyalarınıda sargılı sigorları sorunsuz bir şekilde taşımaktayız ve yıllar süren memnuniyetiniz sürecek.

 

Call Now ButtonHemen Arayın
WhatsApp Whatsapp Destek Hattı