Uluslararası Ev Eşyası Taşımacılığında COVID-19 Önlemleri:

Türkiye’nin en güvenilir uluslararası  evden eve nakliyat şirketi UTR LOJİSTİK rehberinde yer alan kalite onaylı nakliye şirketleri ortak bir karar almıştır ve sizlere bu kararı bildirmekten mutluluk duyarız.

UTR LOJİSTİK ile COVID-19  Önlenmeleri:

2020 yılı başında Çin’de görünmeye başlayan ve hızla yayılan uluslararası ismi COVID-19 olan bu salgına karşın her taşımacılık işlemi sonrası kamyonların içerisi sağlık bakanlığı onaylı dezenfektan ile dezenfekte edilmektedir. Tüm araçlarda Alman malı Schumacher dezenfektan bulunmakta olup işçiler ellerini düzenli olarak dezenfekte etmekte olup maske ve eldiven ile çalışmaktadır.

Kalite onaylı şirketlerin ortak kararı aşağıdaki gibidir

1- Araçlar her sefer sonrası dezenfekte edilecektir.
2- Çalışanlar ellerini düzenli olarak dezenfekte edecektir.
3- Bütün paketleme işlemleri kullanılmamış ve hijyenik ambalajlama malzemesi ile yapılacaktır.
4- Müşterilerin eşyalarına verilen değer aynı şekilde sağlığına da verilecektir.

Halkımızın kesintisiz bir şekilde hizmet alması ve hizmet alırken virüs hastalıklarından hiçbir şekilde etkilenmemesi bizler için son derece önemlidir. Müşterilerimizin tarafımızdan hizmet alırken tarafımızdan virüs kapacağı gibi bir endişesi olmamalı. Çalışanlarımızın tamamı iş sağlığı ve güvenliği uzmanları ve hekimler tarafından detaylı bir şekilde bilgilendirilmiş olup hastalığın yayılmasında rol almamak için gerekli tedbirleri almıştır.

Yaşadığımız tüm olumsuzluklara rağmen işimize yapmaya devam ediyoruz. COVİD-19 karşı gerekli tüm önlemlerimizi alıp çalışmalarımıza devam etmekteyiz. UTR LOJİSTİK olarak her zaman hijyen kurallarına uyar ve tüm çalışanlarımızın elinden geldiği kadar hijyen kurallarına dikkat etmesini ve mesafeli bir şekilde taşımacılık yapmalarını sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. bu konuda bizimle beraber olan ve kurallara uyan öncelikle çalışanlarımıza olmak üzere herkese teşekkür ederiz. Eğer sizde hijyenik ve sağlıklı bir biçimde  eşyalarınızın taşınmasını isterseniz bize iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.İsterseniz Türkiye’den Yunanistan’a Ev Eşyası bolümünden Ev Eşyalarınızın güvenli bir şekilde götürürüz o yazımızda okuya bilirsiniz.

Call Now ButtonHemen Arayın
WhatsApp Whatsapp Destek Hattı