Uluslararası Nakliyat alanında lider olan firmamız siz değerli müşterilerine bu hizmeti alırken neleri bilmeniz gerekenleri aktarmaya çalışacaktır. Yine uluslararası nakliyat hizmetlerimiz sizlere aktaracağız.

Ev eşyalarınızı ya da ofis mobilyalarınızı mı taşıyacaksınız? İşte bu durumda ister Türkiye’de isterseniz de yurt dışında olun. UTR Lojistik olarak sizlere bir telefon uzaktayız. Firmamız Uluslararası evden eve nakliyat alanında sizlere profesyonel taşıma ve depolama hizmeti vermekte olup yılların verdiği tecrübe ve birikimle hareket etmektedir.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Uluslararası Nakliyat

Uluslararsı evden eve nakliyat hizmeti almak istediğinizde uzman ekibimiz dilediğiniz şekilde ve yöntemlerle ev eşyalarınızı profesyonel olarak paketlemekte ve taşımaya hazır hale getirmektedir. Ev eşyalarınızı kendiniz paketlemek istediğinizde yine sizlere ücretsiz danışmanlık ve malzeme tedariğinde bulunmaktayız

Uluslararası Nakliyat Seçenekleri

Uluslararası nakliyat sektöründe rekabetçi fiyat seçeneklerimizle sizlere Karayolu(Minivan ekspres ve Tır parsiyel taşıma), Denizyolu(size özel konteynerlerle taşıma) ve havayolu seçenekleriyle hizmet vermekteyiz.

Uluslararası Nakliyat ve Gümrükleme Hizmeti

İster Zati Eşya Taşımacılığı isterseniz de Sıfır Mobilya Taşımacılığı hizmeti olsun, uzman gümrük ekibimiz sizlere şu noktalarda destek olmakta;

• Eşyalarınızın Türkiye’den Avrupa’ya ya da Avrupa’dan Türkiye’ye sorunsuz taşınması konusunda resmi prosedürleri halletmek için gümrükleme hizmeti kullanılır.

• İthalat Gümrükleme: Gümrük sınırlarından ve bölgelerinden malların geçişini içeren, gelen kargonun serbest bırakılmasını sağlamak için bir hükümet gerekliliği.

• İhracat Gümrük Gümrükleme: İhracatçıların kendi ticaret bölgelerinin dışına nakliyesi yapmaları için giden bir gemiyi yükleme izni almak için geçerli bir gereklilik.

Uluslararası Nakliyat ve Paketleme Hizmeti

Uluslararası Nakliyat

Uluslararası Nakliyat ve paketleme hizmeti iç içedir. İster karayolu isterseniz de denizyolu taşıması hizmeti alın. Eşyalarınızın bir noktadan diğerine profesyonel bir şekilde taşınabilmesi için uzman ekibimiz tarafından paketlenmesi ve taşınması gerekiyor. Ayrıca profesyonel bir paketleme hizmeti için gerekenleri madde madde sıralamak gerekirse eğer şunları söyleyebiliriz;

  • Paketleme hizmeti öncesinde eşya cinsine ve özelliklerine göre paketleme malzemesi kullanılmalı;
  • Kullanılacak malzeme kalitesinden emin olunmalı,
  • Paketlenen eşyanın de-monte gerektirmediğinden emin olunmalı,
  • Doğru bir paketleme hizmeti için eşyanın 3 kat sargı malzemesiyle sarılması gerekmektedir.

Uluslararası Nakliyat ve Montaj Hizmeti

Uluslararası Nakliyat sektöründe özellikle zati eşya taşımasında montaj hizmeti oldukça hayati bir konudur. Siz değerli müşterilerimizin ev eşyaları arasında özellikle mobilya cinsi eşyalar montaj hizmeti gerektirmektedir. Bu eşyaların dağılmadan, kırılmadan taşınması ve yeni evinizde tekrar kullanabilmeniz açısından montaj gerekli olmaktadır. Bu noktada firmamızın size sağlamış olduğu uzman montaj elemanımız eşyanız uluslararası taşımaya hazırlanırken de-monte işlemi ile paketlemeye ve taşımaya hazır hale getirilir. Sökülen ve paketlenerek taşınan mobilyanız yeni adresinizde yine uzman personelimiz tarafından montajı gerçekleştirilerek kullanımınıza hazır hale getirilir.

Uluslararası Nakliyat ve Depolama Hizmeti

Eşya depolama hizmeti  1990 yılından beri vermiş olduğumuz ve bizi diğer firmalardan üste çıkaran hizmetlerimizdendir. Uluslararası Nakliyat ve Eşya Depolama hizmeti iç içe hizmetlerdir. Firmamıza ait Öz-Mal 5000 metrekare depo alanımızda eşya depolama hizmeti vermekteyiz UTR Güven Depo alanımızda her eşya ve ihtiyaca uygun depo ve depolama seçeneğimiz mevcuttur. Depolarımız;

  • Small Depo
  • Medium Depo
  • Large Depo
  • 1+2 Depo
  • 2+1 Depo
  • 3+1 Depo

Gibi depolama seçeneklerimizle sizlere kaliteli hizmet sunmaktayız. Ayrıca uluslararası nakliye öncesinde işlerinizin aksaması veya uzaması durumunda eşyalarınız 3 aya kadar depolarımızda ücretsiz depolanabilmektedir.

Sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz ve işlem hacmimiz bizi Uluslararası Evden Eve Nakliyat sektöründe lider konumunda tutmaktadır.

Sizde yukarıda sıraladığımız hizmetlerimizden faydalanmayı isterseniz eğer bizi arayabilirsiniz. UTR Lojistik olarak sizlere sağlıklı günler dileriz…

Şube: 

 +90 (501) 378 39 08
 +90 (850) 242 39 08

 info@utrnakliyat.com

Adres : Güzelyalı Mah. İstiklal Cd. No: 52  Pendik / İstanbul, Türkiye

Merkez: 

 +90 (501) 378 39 08
 +90 (850) 242 39 08
 +90 (262) 653 22 84

 info@utrnakliyat.com

Adres : Osmangazi Mah. Atatürk Blv. No: 32/1  Darıca / Kocaeli, Türkiye

Almanya Depo: 

Depo Adres : Dieselstraße 17, 90765 Fürth, Almanya

WhatsApp Whatsapp Destek Hattı
Call Now ButtonHemen Arayın