Bu içeriğimizde siz değerli müşterilerimize genel olarak uluslararası nakliye firmaları, güvenilir lojistik firmaları, gümrükleme, depolama hizmetleri ve yurtdışına taşınırken dikkat edilmesi gerekenlerden bahsedeceğiz.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Günümüzde gelişen teknoloji ile beraber doğal olarak uluslararası lojistik sektöründe her gün daha iyi hizmet olanakları oluşmakta ve yurtdışı taşıma hizmetlerinde mesafeler kısalmakta imkanlar artmaktadır. Tabi bununla birlikte Türkiye’den yurtdışına yurtdışından da Türkiye’ye taşınmalar daha rahat ve kolay yapılmaya başlanmaktadır. Bütün bu gelişmelerin yanında her gün uluslararası nakliye sektöründe de komisyoncu ve taşeron nakliyeci sayısı da artmaktadır. İşte bu noktada siz değerli müşterilerimize uluslararası evden eve nakliyat hakkında bildiklerimizi tavsiyelerimizi ve tecrübelerimizi aktarmak için bu içeriği yazdık. Faydalı olması dileğiyle..

Kurumsal Lojistik Firmaları

Yurtdışı eşya ve yük taşımacılığı konusunda sayısı hızla artmakta olan firmalar arasında güvenilir ve doğru firmayı bulmak çok önemli bir husus olmakla birlikte bizim bu konudaki tavsiyemiz kesinlikle kurumsal lojistik firmalarıdır. Genellikle Avrupa’ya eşyalarını taşıtmak isteyen müşteriler doğal olarak ucuza kaçarak hataya düşmekteler. Bu hata sonucunda da maalesef aracı bile olmayan taşeron yada komisyoncuların eline düşüyorlar. Bu sebepten dolayı da kesinlikle uluslararası eşya nakliyesi veya depolama hususunda birinci altın kural ucuz firmaya kaçamamak ve kurumsal firmaları bulmaktır. İkinci önemli husus ise referans veya tavsiyeleri göz ardı etmemek. Sizi korsan firmaların elinden kurtaracak önemli noktalardan biride budur. Yine bir başka bir husus evinizden alınan eşyalarınızın aktarılacağı tırı görmek ve eşyalar aktarılırken araçların üzerindeki firma unvanlarının aynı olması. Yine önemli bir husus taşınma için görüştüğünüz firma ile gidip yerinde(yazıhanesinde) yüz yüze görüşmenizdir. Genel olarak daha birçok madde sıralanabilir fakat bu saydıklarımız uluslararası nakliye konusunda en önemli sayılabileceklerden. Daha detaylı bilgi için ‘ Uluslararası Ev Eşyası Taşıma Süreci ’ konulu yazımıza bakabilirsiniz.

Yazımızın başımda da belirttiğimiz gibi günümüzde artık taşınmak bir çile ya da imkansızlıkdeğildir. İster yurtiçi ister yurtdışı olsun kurumsal bir firma ile çok kolay bir şekilde evinizi istediğiniz yere kırılmadan dökülmeden götürebilirsiniz. Özellikle son dönemde Avrupa’da pahalılaşan yaşam standartları sebebiyle bizim tavsiyemiz kesinlikle gidip yurtdışından mobilya almak yerine kurumsal bir firma ile eşyalarınızı taşınacağınız yere götürmenizdir. Emin olun ki bu çok daha ekonomiktir. Yine bu konuda daha detaylı bilgi için daha önceden yazdığımız ‘ Yurtdışına Ev Eşyası Taşıma Fiyatları konulu yazımıza bakabilirsiniz. Bu ve bunun gibi Uluslararası evden eve nakliyat süreci ile ilgili sorularınız için UTR Uluslararası Evden Eve Nakliyat bir telefon kadar uzağınızdadır.
İyi günler dileriz.

Call Now ButtonHemen Arayın
WhatsApp Whatsapp Destek Hattı