Eşya depolama konusunda senelerin verdiği tecrübeyle bireysel ve kurumsal firmalar için sunduğumuz çeşitli seçeneklerin yanında evini depolamak isteyen evi 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 veya 5+1 olan müşterilerimizin  eşyalarını sigortalı ve garantili bir şekilde depolamaktayız. Müşteri memnuniyetini hep ön planda tutmayı kendine ilke edinmiş Utr lojistik firması Kocaeli / darıca ve İstanbul / tuzla merkezli depolarımızda bireysel ve e-ticaret siteleri için kargolama, ürünlerinin nakliye hizmetinide sunmaktayız.

Mükemmel Konum

TEM ve E-5 otoyolunun kesişiminde bulunan depomuz kusursuz lokasyona sahip olup lojistik operasyonlarınız için önemli kolaylık sağlayacaktır.

Süre Sınırlaması Yok!

Kurumsal depolama alanlarınızda 1 aydan başlayan süreler ile siz ne kadar isterseniz o kadar süre boyunca hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Alan sınırlaması yok

100 m2‘den 1000 m2‘ye kadar her şirketin ihtiyacına uygun depolama alanları.

Aidat ve Sürpriz Maliyet Derdi Yok

Her ay hizmet olarak karşınıza çıkan maliyetlere son. Tüm ek hizmet bedelleri teklif ile tarafınıza bildirilir.

Mal Kabul ve İade Hizmeti

Depomuzda bulunan uzman taşıma personeli ve forkliftler ile paletli paletsiz tüm yükleme boşaltma işlemlerinizi en kısa sürede halledebilirsiniz. Operasyon ihtiyaçlarınız için sadece e-mail atmanız yeterli!

7/24 Güvenlik ve Isı-Nem Kontrolü

7/24 kamera ve fiziksel güvenlik önlemleriyle korunmakta olan depolama alanlarımız edepola.com güvencesinde. Ayrıca günlük ısı nem kontrolleriyle kurumsal depolama alanlarınız sıcağa, soğuğa, nem ve küfe karşı güvencede.

Ücretlendirme:  Ücret bilgisi için bizimle iletişime geçebilirisniz:

 

orta-güvenli-depobuyuk-güvenli-depo

Call Now ButtonHemen Arayın
WhatsApp Whatsapp Destek Hattı