Yurtdışına taşınmak için hangi evraklar gereklidir ?

Uluslararası evden eve nakliyatta eşyanızı zati eşya olarak gümrükten geçirip herhangi bir gümrük vergisi çıkmaması için uygun gümrük işlemlerinin yapılması gerekir bu gümrük işlemleri için hazırlamanız gereken bazı evraklar bulunmaktadır.

Yurtdışına Taşınmak İçin Neler Gerekli

Yurt dışına taşınmak günümüz şartlarında oldukça kolay yurt dışına çıkmak için ilk öncelikle bizim size üste verdiğimiz belgelerin eksiksiz bir şekilde tamamlanmış olmalı eğer bu belgeler sizde varsa sizin tek yapmanız gereken tecrübeli bir firma ile anlaşmak kaldı.Bu işin en önemli kısmı anlaştığınız firmanın tecrübeli ve bu işi gerçekten ciddiye alan bir firma olması lazım eğer anlaştığınız firma tecrübeli ve profesyonel değilse bir çok hata yaşayabilirsiniz bu konuda eşyalarınızın en sağlam ve korunaklı şekilde yurt dışına çıkarmak için ilk tercihiniz UTR LOJİSTİK olmalıdır.

Gerekli Evraklar

  1. Vekaletname(Noter Onaylı)
  2. Nüfus Dairesinden Adres Bilgisi Raporu
  3. Gideceği ülkenin ikametgahı
  4. Kimlik Fotokopisi
  5. Pasaport Fotokopisi
  6. Kaymakamlıktan Yerleşim Yeri ve Diğer Adres Belgesi
  7. Uçak bileti

Ev Eşyalarınızı Yurtdışına Taşıyacak En İyi Firmayı Nasıl Bulursunuz

İnternet üzerinizde Yurt Dışı taşımacılık yazınca karşınıza birçok firma ile karşılaşa bilirsiniz bunlardan en iyi olanını bulak için yapmanız gerekenler genelde firmanın daha önce yaptığı işlere göz atmaktır ardından firma ile ilgili yorumları okumak işinize yarayacaktır ve en önemlisi ise bu firmanın size güven vermesi gerekmektedir çünkü birçok site aldıkları işleri başka kişilere satıp kendileriymiş gibi iş yaparlar eğer sizde bunlarla karşılaşmamak içi her konuda önde gelen UTR LOJİSTİK ile anlaşıp içiniz rahat bir şekilde eşyalarınızı güvenli bir biçimde taşıya bilirsiniz.Eğer sizde UTR LOJİSTİK ile iş yapmak isterseniz bize iletişim bölümünden ulaşıp fiyat alabilirsiniz.

Fiyatlar Neye Göre Belirlenir ?

Fiyatlar eşyanızın kaç metreküp olduğu ve gittiği ülkenin Almanya’ya uzaklığına göre belirlenir. Almanya bütün lojistik firmalarının merkezi ve bütün depoları orada bulunmaktadır. Bu yüzden gittiğiniz ülkenin almanya uzaklığına göre fiyat verilir. Fiyat belirlenirken ki en buyuk diğer faktör eşyanın miktarı ve hangi hizmetlerin istendiğidir. Kaliteli bir hizmet anlayışına sahip UTR LOJİSTİK tercih edip kaliteyi yaşayabilirsiniz.

 

Call Now ButtonHemen Arayın
WhatsApp Whatsapp Destek Hattı