Türkiye’den İtalya’ya Ev Taşıma

 

Türkiye’den İtalya’ya ev eşyası taşıma garantili  Türkiye İtalya uluslararası nakliyat zati eşya taşıma ev ofis taşıma hizmeti UTR Uluslar arası evden eve nakliyat tarafından sunulur. İtalya’dan Türkiye’ye ev taşıma şirketi sigortalı İtalya Türkiye arası Uluslararası Nakliye, parça eşya, taşıma veya komple ev taşıma hizmetleri sunar. Gümrüklemeli veya gümrük işlemi hariç hizmeti de yine UTR  uluslararası evden eve nakliyat taşımacılık hizmeti sunar.

Türkiye’den İtalya’ya Ev Eşyası Taşıma

Bugün bu içeriğimiz de siz  değerli okurlarımıza Türkiye’den İtalya’ya ev taşıma konusunda bildiklerimizi, tavsiyelerimizi ve hizmet standartlarımızı aktarmaya çalışacağız.

Gelişen teknoloji ile birlikte artık mesafeler daha kısa ve her şey çok daha mümkün. Eskiden uluslar arası evden eve nakliyat sektörü bu kadar rağbet gören bir hizmet alanı değildi. Fakat günümüz dünyasında lojistik sektöründeki teknolojik gelişmeler doğal olarak bu sektörü canlandırdı. Kara yolu, hava yolu, deniz yolu ve demir yolu alanlarında çok daha kısa sürelerde çok daha ekonomik hizmetler sunulabilmektedir. Burada tabi ki ilk tavsiyemiz kurumsal ve profesyonel bir firmadan hizmet almanızdır.

İtalya’dan Türkiye’ye Ev Eşyası Taşıma

Nasıl ki Türkiye’den İtalya’ya ev ev eşyası taşıma konusunda rağbet varsa aynısı Türkiye’den İtalya’ya ev taşıma hususunda bulunmaktadır. Zamanında iş için veya eğitim amaçlı yurt dışına taşınan insanlarımız vatanlarına dönme ihtiyacı duyabilmek de veya kesin dönüş amaçlı yurt dışına eşya taşıyan firma arayışına girmiş olabilmektedir. İşte burada da yine UTR Uluslar arası evden eve nakliyat firması olarak sizlerle birlikte olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Türkiye’den İtalya’ya Ev Taşıma

Güvenilir Türkiye İtalya Nakliyat Şirketleri

UTR Uluslar arası evden eve nakliyat ailesi Türkiye’den İtalya’ya ev taşıma konusunda sz değerli müşterilerine en uygun fiyat paketlerini en kaliteli hizmet anlayışıyla sizlere sunmaktadır. Güvenilir Türkiye İtalya Nakliyat Şirketleri konusunda içiniz rahat bir şekilde UTR  Lojistik ailesiyle çalışabilirsiniz.

Türkiye İtalya Evden Eve Nakliyat Firması

İtalya uluslararası evden eve nakliyat firması olarak bütün Türkiye İtalya evden eve nakliyat firması konusunda lider firma olarak karşınızda UTR lojistik firmasını bulacaksınız. Sigortalı ve taşıma garantili yurt dışı eşya taşıma anlayışımız ile kaza kırılma kaybolma durumlarında da sizlerin yanındayız.

İtalya Türkiye Evden Eve Nakliyat Şirketi

Türkiye Uluslar arası evden eve nakliyat sektöründe lider konumda olan UTR Uluslar arası evden eve nakliyat olarak paketleme, depolama yurt dışına mobilya taşıma parça eşya taşıma, uluslar arası zati eşya taşımacılığı, parsiyel taşımacılık konularında lider firma konusundayız. İtalya’ da yaşayıp Türkiye’ye taşınmak isteyen müşterilerimiz için İtalya Türkiye Evden Eve Nakliyat Şirketi konusunda ücretsiz ekspertiz ve danışmanlık hizmetimizden faydalanmak için web sitemizden ulaşabilirsiniz

Türkiye İtalya Uluslararası Nakliyat Hizmetleri

Türkiye İtalya ulusalar arası nakliyat hizmetleri konusunda siz değerli müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerden bazılarını aşağıda sıraladık;

İtalya Evden Eve Nakliyat

İtalya evden eve nakliyat araçlarımız sık sık bu güzergahta çalışmakta ve seferleri aylık olarak devam etmektedir..

İtalya Ofis Taşımacılığı

Türkiye’de olduğu gibi İtalya evden eve nakliyat sektöründe de iş yeri ofis taşımacılığı yapmaktayız.

İtalya Eşya Depolama

Hem Türkiye de hem de İtalya eşya depolama hizmetimiz son derece ekonomik ve teknolojik, kameralı, güvenli depolarla verilmektedir.

İtalya Parça Eşya Taşıma

Parsiyel eşya taşımacılığı hizmetimiz ile ister birkaç parça eşyanızı isterseniz de bütün bir evinizi taşıyalım.

İtalya Mobilya Taşıma

İtalya mobilya taşıma alanında olduğu gibi Türkiye’den bütün dünyaya mobilya taşımaktayız. Türkiye de İnegöl mobilya başta olmak üzere birçok büyük marka için İtalya’ya mobilya taşımacılığı gerçekleştirmekteyiz.

İtalya Motorlu Araç Taşıma

İtalya Otomobil Taşıma

İtalya Gümrük İşlemleri

Türkiye’den İtalya’ya Ev Eşyası Taşımak

Türkiye’den İtalya’ya ev eşyası taşımak için bir dizi işlemi gerçekleştirmek gerekmektedir. Yurt içi eşya taşımacılığından biraz farklı olarak gerekli olan bazı izinler ve evrakların tamamlanması gerekmektedir. Bu konuda daha detaylı bilgi için önceden yazmış olduğumuz Uluslar arası Ev Taşıma konulu yazımıza göz atabilirsiniz. Burada işlem adımlarını sıralamak gerekirse;

  • İlk olarak taşınma işleminiz den en az bir hafta önce bizden randevu almak
  • Web sitemiz hacim hesaplama aracı vasıtasıyla ekonomik planlamanızı yaparak bizden ücretsiz ekspertiz hizmeti talebinde bulunmak.
  • Özel, önemli eşyalarınızı taşınacak olan eşyalarınız dan ayırmak.
  • Şirketimiz tarafından sizden talep edilen evrakları tamamlamak.

İtalya Uluslararası Evden Eve Nakliyat Firmaları

İtalya Uluslararası evden eve nakliyat firmaları şeklinde bir araştırma yaptığınızda birçok firma ile karşılaşacaksınız. Uluslar arası eşya taşımacılığı konusunda her geçen gün irili ufaklı birçok firma kurularak hizmet vermektedir. Yurtdışına eşya taşımacılığı konusuna rağbet arttıkça uluslar arası ev eşyası taşımacılığı da bu ölçüde yeni firmalarla sayısını arttıran bir sektör haline gelmektedir. Burada önemli olan firma seçerken;

  1. Kurumsal lojistik firma
  2. Köklü bir geçmişe sahip firma
  3. Önemli referansları olan ve iş bitirim geçmişi olan firma
  4. Sigorta ve taşıma garantisi veren firma
  5. Ekonomik ve geniş fiyat tarifeleri olan firma

Şeklinde özelliklere sahip firmalar arasından seçim yaparak bu süreci atlatmanızı tavsiye ediyoruz

Türkiye’den İtalya’ya Ev Taşıma Fiyatları

Türkiye’den İtalya’ya Ev Taşıma Fiyatları  için UTR uluslar arası evden eve nakliyat firmamızın sizler için hazırladığı ekonomik fiyat paketlerini inceleyebilirsiniz. Uluslar arası nakliyat fiyatları konusunda belli etkenlere ve dinamiklere bağlı olarak fiyatlarda değişiklikler olabilmektedir. Bu konuda daha detaylı bilgi için önceden yazmış olduğumuz Yurt dışına Eşya taşıma fiyatları konulu yazımıza bakabilirsiniz.

Uluslararası Nakliye İtalya Ev Taşıma Fiyat Aralığı
1+1 Ev Taşıma Fiyatı 1.500 € 1.900 €
2+1 Ev Taşıma Fiyatı 2.000 € 2.400 €
3+1 Ev Taşıma Fiyatı 2.500 € 3.000 €
İş Yeri ve Ofis Taşıma Depolama Ücreti 2.000 € Özel Fiyat Alınız.

 

Türkiye İtalya Uluslararası Nakliyat Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Türkiye’den İtalya’ya ev taşıma fiyatları ne kadar?

Eşyalarınızın metreküp ölçüsüne bağlı olarak değişmektedir. Bu ortalama fiyatlarımız her şey dahil 1.500 € -3.000 € aralığındadır. Tabi detaylı ve kesin fiyat bilgisi ücretsiz ekspertiz hizmetimiz sonucu sizlere verilecektir.

Türkiye İtalya arası kaç kilometre?

Ortalama 2468 km (1534 mi) dır. Ortalama yakıt maliyeti ise 500-900 € aralığındadır.

Türkiye İtalya nakliye hizmeti sigortalı mıdır?

Evet bütün lojistik operasyonlarımız taşınan ünün cinsine özel taşıma sigortasıyla garanti altına alınır. Evden eve nakliyat sigorta teminatlarımız taşınan eşyanın miktarına bağlı olarak 250 -350 bin TL aralığındadır.

 

İtalya’ya Eşya Gönderme İçin Neler Yapmalıyız?

Sadece yapmanız gereken aşağıdaki iletişim kanallarımız vasıtasıyla bizimle iletişim kurmanızdır.

 

Merkez: 
Adres : Güzelyalı Mah. İstiklal Cd. No: 52  Pendik / İstanbul, Türkiye

+90 (507) 647 80 60

+90 (533) 712 62 25

info@utrnakliyat.com

Web Sitemiz İçin Tıklayınız

Call Now ButtonHemen Arayın
WhatsApp Whatsapp Destek Hattı