Hollanda'ya Mobilya Gönderme

Hollanda’ya Mobilya Gönderme konulu bu içeriğimiz de sorularınızı yanıtlamaya ve Yurtdışına mobilya gönderme konusunda hizmetlerimizden bahsetmeye çalışacağız.

Türkiye’den Hollanda’ya Mobilya Gönderme

Türkiye’den Hollanda’ya mobilya gönderme günümüz dünyasında gelişen teknoloji ile artık çok daha kolay ve pratiktir. Gelişen teknoloji ile lojistik sektörü arasındaki sıkı bağlantı ile artık bir noktadan diğerine mal nakliyesi oldukça kolay hale gelmiş durumda.

         Yukarıda da açıkladığımız gibi bu imkanlar sayesinde özellikle gurbetçilerimizin yoğun olarak yaşadığı Hollanda lojistik ağımızda önemli merkezlerimizdendir. Yoğun bir Türk nüfusuna sahip Hollanda ya önemli boyutta lojistik operasyonu sunmaktayız.

         Bu gelişmeler ışığında Türkiye’den Hollanda’ya Mobilya Gönderme konulu bu içeriğimizi oluşturma gereği hissettik. Türk nüfusunun yoğun yaşadığı; Amsterdam, Rotterdam, Den Hag, Eindhoven, Haarlem, Delft, Maastricht ve Groningen gibi şehirlere ciddi anlamda mobilya sevkiyat talebi oluşmaktadır. Özellikle Hollanda’dan Türkiye’ye yaz aylarında tatil amaçlı gelen gurbetçilerimiz Türkiye’deki mobilya firmalarına sipariş vermekte ve tatil dönüşlerinde de bu mobilyaların sevkiyatlarını bizden talep etmektedirler.

Hollanda'ya Mobilya Gönderme

Hollanda’ya Mobilya Gönderme Nasıl Yapılır?

Hollanda’ya Mobilya Gönderme işlemi birkaç adımdan ibaret olup oldukça pratik bir süreçtir. Müşteriler ister web üzerinden isterlerse de Türkiye’de ki bir mobilya mağazasından siparişlerini verebilmektedir. Bu noktadan itibaren işlem adımlarını sıralamak gerekirse eğer aşağıdaki maddeleri sıralamak mümkündür;

  • Sipariş verdiğiniz mağazadan mobilyalarınız firmamız Express araçlarıyla teslim alınıp Kocaeli/Darıca transfer depomuza nakledilmektedir.
  • Mobilya siparişi verdiğiniz mağazanız eğer iç nakliye hizmeti sağlıyorsa bu Türkiye’den Hollanda’ya Mobilya gönderme maliyetinizi düşürecektir.
  • Transfer depomuzda mobilyalarınızın numaralandırma, sınıflandırma ve ek paketleme işlemleri tamamlandıktan sonra gümrük evrak sürecine geçilmektedir.
  • Gümrük evrak süreci için gereken belgeler tamamlandıktan sonra Hollanda’ya mobilya gönderme süreci başlamış oluyor.

Hollanda’ya Mobilya gönderme konusunda sizin yapmanız gereken tek şey sipariş vermek ve bizimle iletişime geçmektir.

Hollanda'ya Mobilya Gönderme

Hollanda’ya Mobilya Gönderme Ücretleri Ne Kadar?

Türkiye’den Hollanda’ya Mobilya Gönderme ücretleri metreküp hacim, mobilyalarınızın alınacağı adres ve mobilyalarınızın indirileceği adrese göre değişiklik göstermektedir.

Hollanda da yaşayan müşterilerimiz oradaki yüksek maliyetler, Türkiye’de mobilya sektörünün kaliteli ve özgün ürünler üretmesi, kültürel sebepler gibi etkenleri göz önüne alarak Türkiye’den mobilya siparişi vermektedir. Firmamızda bu gibi sebeplerle hayalini kurduğunuz ve kafanızda canlandırıp gerçeğe dönüştürdüğünüz bu alış verişinizi en ekonomik ve kaliteli şekilde sizlere ulaştırmaktadır.

            Mobilyalarınızın metreküp miktarı arttıkça birim metreküp ücretiniz daha ekonomik olmaktadır. Fakat parsiyel mobilya taşımalarımıza paket fiyat verebilmekteyiz. Firmamızın sunduğu paket fiyata bütün hizmetlerimiz dahil olmakta ve bu müşterilerimiz için daha avantajlıdır. Parsiyel yüklerimiz 20 metreküp hacim altında olan yüklerdir. Burada verdiğimiz paket fiyata dahil olmayan tek maliyet satın almış olduğunuz ürünlerin fatura bedellerine istinaden uygulanan vergi bedelidir.

Hollanda’ya göndereceğiniz eşyalarınızın kaç metreküp hacim kapladığını web sitemizde bulunan Hacim Hesaplama aracını kullanarak öğrenebilirsiniz.

10 metreküp eşya hacmine kadar mobilya fiyat tarifemiz aşağıdaki gibidir;
  • İstanbul-Amsterdam      2719 km –1350 Euro
  • İstanbul –Rotterdam      2728km –1400 Euro
  • İstanbul –Eindhoven      2613km—1300 Euro
  • İstanbul –Haarlem         2739km—1450 Euro
  • İstanbul –Groningen 2638km–-1300 Euro
  • İstanbul –Maastricht 2575km—1250Euro

Daha detaylı fiyat bilgisi için lütfen bizi arayın ve size özel teklifimizi öğrenin..

Türkiye’den Hollanda’ya Ev Eşyası Taşıma’ konulu yazımızı inceleyebilir zati eşya taşımacılığı hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hollanda’ya Mobilya Gönderme İşlemi Nasıl Yapılır?

Profesyonel nakliyat ekibi ve teknolojik araçlar ile UTR Lojistik farkı ile yapılır.

Hollanda’ya Mobilya Gönderme İşlemi Kaç Gün Sürer?

Türkiye’den Hollanda’ya Mobilya Gönderimi yaklaşık olarak 12 gün sürer.

Hollanda’ya Mobilya Gönderme İşlemi İçin Neler Yapmalısınız?

Türkiye’den Hollanda’ya mobilya göndermek için UTR Lojistik ile irtibata geçmeniz yeterlidir.

Şube: 

 +90 (501) 378 39 08
 +90 (850) 242 39 08
 +90 (216) 423 07 11

 info@utrnakliyat.com

Adres : Güzelyalı Mah. İstiklal Cd. No: 52  Pendik / İstanbul, Türkiye

Merkez: 

 +90 (501) 378 39 08
 +90 (850) 242 39 08
 +90 (262) 653 22 84

 info@utrnakliyat.com

Adres : Osmangazi Mah. Atatürk Blv. No: 32/1  Darıca / Kocaeli, Türkiye

Hollanda Depo: 

Depo Adres : Dieselstraße 17, 90765 Fürth, Hollanda

WhatsApp Whatsapp Destek Hattı
Call Now ButtonHemen Arayın