Uluslar arası evden eve nakliyat firmaları konusunda zaman-zaman bilgi vermeye çalışıyoruz. Bugünde siz değerli müşterilerimizi yurtdışına mobilya göndermek, yurtdışı mobilya mağazaları, yurtdışı eşya taşıma fiyatları, Avrupa’ya mobilya taşıyan firmalar ve yurtdışına mobilya taşıma fiyatları gibi ana konularda kısaca bilgilendirmeye çalışacağız. Umarım faydalı olur.

Yurtdışı Mobilya Mağazaları

 

Öncelikle UTR Uluslararası Evden Eve Nakliyat olarak bu başlıklarda bir ön araştırma yaptık. Siz değerli müşterilerimiz için en sağlıklı ve en ekonomik tavsiyelerde bulunabilmek adına somut verilere ulaşmaya çalıştık. Avrupa’ya mobilya taşıma fiyatlarını inceledik, Avrupa’daki mobilya firmalarıyla görüştük,  bizim gibi uluslararası lojistik firmalarının ortak görüşlerini derledik. Yurtdışı mobilya firmaları özellikle son günlerdeki euro kurunun tl karşısında yükselmesi yurtdışı mobilya fiyatlarını olağanüstü yükseltmiş durumda. Örnek verecek olursak Almanya’da İKEA gibi bir firmadan bir köşe takımı için istenen fiyat altı yüz elli euro gibi bir bedel. Hele ki kaliteli English home tarzı bir konseptle evimi döşemek istiyorum derseniz emin olun bu fiyatlar iki üç kat daha artmaktadır. Yani kısacası ya kaliteyi düşük tutup en temel ihtiyaçlarınızı beş, altı bin euro’lara döşeyeceksiniz ya da Türkiye’deki evinizi tepeden tırnağa her şeyiyle  iki, üç bin euro lara taşıyacaksınız. İşte bizim araştırma sonuçlarımıza göre de aldığımız fiyatları göz önüne alırsak mantıklı olan yol budur. Çünkü inanın bir evi özellikle Avrupa gibi bir yerde sıfırdan kurmak isterseniz bu size çok daha pahalıya patlayacaktır.Yurtdışına Mobilya Gönderme

Yurtdışına Mobilya Göndermek Fiyatları

 

Bu araştırmamız doğrultusunda yurtdışı mobilya mağazalarının verdikleri fiyatlarla bizim Yurtdışlına mobilya göndermek fiyatları karşılaştıracak olursak emin olun ciddi anlamda fiyat farkları bulunmaktadır. 1995 yılından beri Avrupa ülkeleri başta olmak üzere bütün dünyaya uluslararası evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Geçmişten günümüze yapmış olduğumuz bütün lojistik operasyonlarımızı baz alırsak eğer bugüne kadar hiçbir müşterimiz yurtdışına mobilya göndermek yerine Avrupa’dan mobilya almadığı için pişmanlık yaşamamıştır. Bu somut örnekte zaten Avrupa’dan mobilya almak yerine Türkiye’den yurtdışına mobilya taşıyan bir firmalar ile anlaşmanın ne kadar mantıklı olduğunu kanıtlar niteliktedir.

Sonuç olarak siz değerli müşterilerimize tavsiyemiz Avrupa da ki mobilya mağazalarından mobilya almak yerine kesinlikle Türkiye’den yurtdışına mobilya göndermek çok daha mantıklıdır. Bu konuda bahsedeceklerimiz genel olarak böyledir.  Yurtdışı eşya taşıma fiyatları konusunda daha detaylı bilgi almak için ‘Yurt dışına Ev Eşyası Taşıma Fiyatları’ konulu yazımıza bakabilirsiniz.

Merkez:

Adres : Osman Gazi

http://werbungmarketing.de/_images/ohne/index.html%3Fp=39.html

, Aşıroğlu Cd. No:140, 41700  Darıca / Kocaeli, Türkiye

+90 (262) 653 22 84

+90 (507) 647 80 60

+90 (533) 712 62 25

info@utrnakliyat.com

Şube:

Adres : Güzelyalı Mah. İstiklal Cd. No: 53  Pendik / İstanbul, Türkiye

+90 (507) 647 80 60

+90 (216) 489 77 92

info@utrnakliyat.com

WhatsApp Whatsapp Destek Hattı
Call Now ButtonHemen Arayın