İzmir uluslararası evden eve nakliyat

Uluslar arası Evden Eve Nakliyat İzmir

İzmir uluslararası evden eve nakliyat konusuna bu içeriğimiz de yer vermek istedik. Uluslararası evden eve nakliyat İzmir gibi güzel ve bir o kadarda toplumsal olarak yurt dışına açık bir ilimizde önemli konulardan biridir. Bu ilimizde yaşayan vatandaşlarımızdan yurt dışına taşıma konusunda bilgi sahibi olmak isteyenler için bugün bu konuya değinmek istedik buyurun yazımızı okumaya;

 

 

Uluslar arası Evden Eve Nakliyat

Uluslar arası evden eve nakliyat konusunda bütün Türkiye de olduğu gibi İzmir başlıca hizmet verdiğimiz şehirlerden birisidir. Yurtdışına taşınmak konusunda insanların en çok çekindiği konulardan biri evden eve nakliyat konusudur. UTR Lojistik olarak uluslararası evden eve nakliyat İzmir şubemiz başta olmak üzere tüm Türkiye’de evden eve nakliyat, yurt dışı taşımacılık ve uluslar arası lojistik konularında hizmet vermekteyiz. Yurt dışına taşınmak konusu akla ilk olarak beraberinde uluslar arası evden eve nakliyat fiyatları konusunu getirmektedir. Yurt dışına eşya taşıma konusunda siz değerli müşterilerimize yurt dışına taşınma süreci ve uluslar arası evden eve nakliyat konularında kısa bilgiler sunmak istedik

Yurt Dışına Taşınma Süreci

Yurt dışına taşınma süreci bir dizi işlem gerektiren bir süreçtir. Fakat UTR Uluslararası Evden Eve Nakliyat Firması olarak bu konuda ücretsiz ekspertiz, paketleme, depolama ve evden eve nakliyat asansörü gibi hizmetlerimizle bu süreci sizler için çok daha kolay hale getiriyoruz. İzmir başta olmak üzere bütün Türkiye de çok ekonomik fiyatlarla bu hizmetlerimiz bir telefon uzağınızda.

  • İlk olarak ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile eşyaların tespiti kayıt arlına alınması ve müşterinin temin etmesi gereken gümrük evraklarının ayarlanması. Konuyla ilgili daha önce yazdığımız ‘’Yurt dışına Taşınmak İçin Hangi Evraklar Gereklidir’’ konulu yazımıza göz atabilirsiniz.
  • Randevu planına göre eşyaların taşınma gününden bir gün önce detaylı ve profesyonel bir şekilde paketlenmesi,
  • Taşınma gününde eşyaların UTR Lojistik aracına yüklenmesi
  • Eşyaların taşındığınız yeni adresinize nakli
  • Uluslar arası evden eve nakliyat sürecinin son aşaması olarak montaj ve müşteriye teslimatı

Yurt Dışına Ev Eşyası Taşıma Fiyatları

Uluslararası taşımacılık konusunda maliyetler her zaman düşündürmüştür. İzmir ilimiz başta olmak üzere Zati eşya taşımacılığı alanında yine ekonomik kampanyalarımız ile siz değerli vatandaşlarımıza çok avantajlı fırsatlar sunmaktayız. Bu konuda daha önce yazmış olduğumuz ‘’Yurt dışına Ev Eşyası Taşıma Fiyatları’’ yazımıza göz atmanızı tavsiye ederiz.

Merkez:

Adres : Osman Gazi, Aşıroğlu Cd. No:140, 41700  Darıca / Kocaeli, Türkiye

+90 (262) 653 22 84

+90 (507) 647 80 60

+90 (533) 712 62 25

info@utrnakliyat.com

Şube:

Adres : Güzelyalı Mah. İstiklal Cd. No: 53  Pendik / İstanbul, Türkiye

+90 (507) 647 80 60

+90 (216) 489 77 92

info@utrnakliyat.com

Call Now ButtonHemen Arayın
WhatsApp Whatsapp Destek Hattı