Türkiye’den Avusturya’ya ev eşyası taşıma bir dizi işlem gerektiren bir süreçtir. Bu içeriğimizde UTR Lojistik olarak siz değerli müşterilerimize; Avusturya’ya ev eşyası taşıma, Türkiye’den Avusturya’ya evden eve nakliyat, Avusturya’ya eşya taşıma süreci, Türkiye’den Avusturya’ya eşya taşıma fiyatları gibi konularda bildiklerimizi aktarmaya çalışacağız.

Avusturya’ya Ev Eşyası Taşıma

Avusturya’ya ev eşyası taşıma konusunda öncelikli olarak yapılması gereken işlem adımları bulunmaktadır. Burada müşterilerimizin yapması gereken işlemleri sıralamak gerekirse;

 • Avusturya’da oturum izin belgesinin alınmış olması
 • Avusturya’ya taşınacak ev eşyalarının listesinin çıkarılması
 • Pasaport, kimlik fotokopileri
 • Avusturya’da bulunan adres belgesi

Gibi bazı işlemler bulunmaktadır. Burada işlerinizi kolaylaştıracak bir yöntemde tabî ki UTR Lojistik firması olarak bize bu işlemleri yürütebilmek adına vereceğiniz vekaletname ile işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Türkiye’den Avusturya’ya Eşya Taşıma Hizmetlerimiz;

 1. Avusturya’ya Ev Eşyası Taşıma
 2. Avusturya’ya Mobilya Taşıma
 3. Avusturya’ya Zati Eşya Taşıma
 4. Avusturya’ya Kargo Taşıma

Yurt dışına taşınma konusunda daha detaylı bilgi için ‘Uluslar arası Ev Taşıma’ isimli makalemizi okuyabilirsiniz.

Avusturya'ya eşya taşıma

 

Türkiye’den Avusturya’ya Evden Eve Nakliyat

Türkiye’den Avusturya’ya evden eve nakliyat son yıllarda Avrupa ya olan taşına sayısındaki artışla paralel bir yükseliş göstermektedir. Özellikle ekonomik sebepler başta olmak üzere eğitim

STD Tedavisi çevrimiçi – STD’ye karşı ilaç

, yeni bir iş kurma, sosyal ve siyasi etkenler vb. gibi birçok faktör sebebiyle insanlar Avrupa ülkeleri başta olmak üzere yurtdışına taşınma konusunda daha istekli hale gelmiştir. Tabi burada önemli sorunlardan biri olan yeni bir hayat kurarken ekonomik etkenler insanların eşyalarını da yurt dışına taşıma noktasında buluşturmaktadır. Türkiye’den Avusturya’ya evden eve nakliyat aslında siz değerli müşterilerimizi büyük bir ekonomik külfetten kurtarmaktadır. Avrupa’da ekonomik şartların Türkiye’ye göre pozitif taraflarının olması yanında orada sıfırdan bir ev dizmek oldukça maliyetli ve zahmetlidir. Ev eşyalarınızı sanki Türkiye’nin başka bir şehrine taşınıyormuşçasına yanınızda götürme imkanınızın olduğunu burada belirmek gereklidir. Ev eşyalarınızı Avusturya’ya taşımanın artılarını ıralamak gerekirse eğe şunları söylemek mümkün;

 1. Ekonomik olarak bütün eşyalarınızı götürerek büyük bir maliyetten kurtulmuş olacaksınız,
 2. Avusturya’da yeniden bir ev kurmak için büyük bir zaman harcamak zorunda kalmayacaksınız,
 3. Sizin için maddi değerinin yanında manevi değere sahip eşyalarınızdan ayrılmak zorunda kalmayacaksınız.
 4. Avusturya’da zaten farklı bir ülkenin yabancı atmosferine alışmak en azından evinizdeki tanıdık, sıcak ve bilindik ortamla bir nebze olsun daha kolay atlatmanıza yardımcı olacak.

Yukarıda sıraladığımız maddeleri uzatmak mümkün. İşte bu sebeplerden dolayı sizlere doğru bir uluslar arası evden eve nakliyat firması tercihiyle kesinlikle Avusturya’ya eşyalarınızı taşıma tavsiyesinde bulunmak isteriz.

Avusturya’ya Eşya Taşıma Süreci

Avusturya’ya eşya taşıma sürecinde birkaç işlem adımı bulunmaktadır. Burada ilk yapmanız gereken işlem adımı;

 1. Taşımak istediğiniz eşyalarınızı tespit etmektir.
 2. Gözden çıkarabileceğiniz eşyaları eleyerek maliyetlerinizi düşürmeniz mümkündür.
 • Taşıma eşya listesi hazırlamak işinizi kolaylaştıracaktır.
 1. Avusturya’ya eşya taşıma gününüz belliyse eğer işe doğru bir uluslar arası evden eve nakliyat seçimiyle devam edebilirsiniz.
 2. Burada ücretsiz ekspertiz talep ederek taşınma sürecinizin daha sağlıklı yürümesini sağlayabilirsiniz.
 3. Gelen uluslar arası nakliyat firması yetkilisinden kafanıza takılan bütün soruları sorarak sürecin sizin için netleşmesini sağlayabilirsiniz.
 • Taşıma sürecinde talep ettiğiniz bütün hizmetleri sözleşmeyle yazılı hale getirmek faydanıza olacaktır.

YUKARIDA SIRALADIĞIMIZ BÜTÜN HİZMETLERİ SİZE TEK KALEMDE SAĞLAMAMIZI İSTERSENİZ UTR LOJİSTİK FİRMASI OLARAK BİZİ ARAMANIZ YETERLİDİR.

Avusturya’ya Eşya Taşıma Fiyatları

Avusturya ‘ya eşya taşıma fiyatları taşınacak olan eşyanın miktarına, taşınacağı şehre, yüklenip boşaltılacağı kat bilgisine ve talep dilen ek hizmetlere(asansörlü eşya taşıma, ek paketleme malzemesi talebi, ek montaj hizmeti vb.) göre değişkenlik gösterebilmektedir. Burada web sitemizde bulunan hacim hesaplama aracını kullanarak taşımak istediğiniz eşyalarınızın toplam metreküp hesabını çıkarabilirsiniz. Bulmuş olduğunuz metreküp ölçünüze göre firmamızı arayıp kaba taslak bir maliyet çıkarmanız mümkündür.

İLETİŞİM

Merkez: 

Adres : Güzelyalı Mah. İstiklal Cd. No: 52  Pendik / İstanbul, Türkiye

+90 (507) 647 80 60

info@utrnakliyat.com

WhatsApp Whatsapp Destek Hattı
Call Now ButtonHemen Arayın